Haberler

Numenera, Kutulu Sürümü ile Geliyor!

numenera-boxed-set

Eski FRP oyuncuları hatırlarlar, eskiden büyük senaryolar kutulu set halinde satılırdı. Setin içerisinden haritalar, senaryo kitapları, bölge ile ilgili hikayeler ve bilgiler içeren kitaplar, zarlar ve hatta bazen minyatürler çıkardı.

Aradan zaman geçti ve bu kültür kayboldu. Geçtiğimiz sene sadece birkaç oyun firması kutulu FRP oyunu (Cthulhu FRP değil) yayınladı. Şimdi ise Numenera, geçmiş günlerin anısına harika bir set duyurdu.

Geçen sene Monte Cook Games tarafından yayınlanan, pek çok ödüle layık görülen ve oyuncular tarafından da oldukça sevilen Numenera sistemi, hayranlarına koleksiyonluk bir ürün vermek istiyor.

Kickstarter’da dün başlayan proje ilk baraj olan 15 bin doları geçmeyi çok kısa sürede başardı bile.

Numenera, bu proje ile 3 farklı şekilde sunuluyor.

numenera-box

Just the Box: Eğer daha önceden tüm Numenera kitaplarını ve malzemelerini aldıysanız bu özellik için bağış yapmanız yeterli olur. Size sadece karton bir kutu gönderecekler ve siz de Numenera kitaplarınızı bu kutuya koyabileceksiniz.

The Strongbox: Bu kutu, Numenera oynayabilmeniz için gereken her şeyi içeriyor. Kutunun içerisinde; 128 sayfalık oyuncu kitabı, 192 sayfalık sistem kılavuzu, 48 sayfalık oyun yöneticisi kitabı, 48 sayfalık macera kitabı, Karakter yaratma kılavuzu, Poster harita ve 6 adet karakter kağıdı bulunuyor. 80 dolar ödeyerek bu sete sahip olabilirsiniz.

The Reliquary: Bu kutu seti ise Numenera’ya ait her şeyi içeriyor. Kutunun içerisinde; 128 sayfalık oyuncu kitabı, 192 sayfalık sistem kılavuzu, 48 sayfalık oyun yöneticisi kitabı, 48 sayfalık macera kitabı, Karakter yaratma kılavuzu, Poster harita, 25 adet karakter kağıdı, Kumaşa basılı poster harita, XP kart destesi ve imzalı bir resim bulunuyor. Ayrıca şimdiden bu seti alsanız bile ileride açılacak olan yeni eşyalara da sahip olabileceksiniz. 120 dolar ödeyerek bu sete sahip olabilirsiniz.

Açıkçası kaçırmamanızı öneririz. Projenin Kickstarter sayfasına hemen buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  FRP Oynamak İçin 10 Sebep!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu