Haberler

Numenera FRP Sisteminde Büyük Fırsat

numenera-banner

FRP sektörünün yaratıcı insanı Monte Cook tarafından yaratılan ve geçtiğimiz sene Kickstarter’da büyük başarıya imza atarak piyasaya çıkan Numenera sisteminde büyük indirim var.

Halen Numenera sistemini almadıysanız şimdi çok uygun fiyata komple Numenera FRP setini alabilirsiniz.

numenera-coverNinth World (Dokuzuncu Dünya) adı verilen bir evrende geçen Numenera sistemi bilimsel fantezi türünde bir FRP oyunu olarak göze çarpıyor. Uzak bir gelecekte, Dünya üzerinde varolmuş 8 büyük uygarlığın yükselmesi ve çökmesinin ardından süregelen yaşamda geçen, bilimsel yapının fantastikle birleştiği bir yapıdan bahsediyoruz. Numenera; teknolojik yaratıkların, nanoteknolojinin ve teknolojik silahların yer aldığı ancak eski dünyanın öğretilerinin “büyü” olarak karşımıza çıktığı bir sistem.

Geçen sene adından sıkça söz ettiren ve yine geçen senenin en çok satan FRP sistemlerinden olan Numenera’ya şimdi çok ucuza sahip olabilirsiniz.

Bundle of Holding sitesindeki kampanya sayesinde Numenera FRP sistemini çok ucuza alın. Sadece 9.95 dolar vererek Numenera Core Rulebook ve Numenera GM Screen‘i satın alabilirsiniz. Eğer daha fazlasını isterseniz 18.83 dolar vererek ekstra olarak Player’s Guide, Ninth World Bestiary ve The Devil’s Spine kitaplarına da sahip olacaksınız.

DriveThruRPG sitesinde 55 doların üzerinde satılan bu sete çok ucuza sahip olmak için sadece 1 haftanız var. Ayrıca aldığınız bu kitaplardan elde edilen gelirin bir kısmı Human Rights Watch ve Women’s Learning Partnership kurumlarına bağışlanacak.

Eğer bu kitaplara sahip değilseniz hemen buradan alın. Unutmayın, bu kitaplar PDF formatındadır.

Şimdiden iyi oyunlar.

İlginizi Çekebilir  2013 Yılında FRPNET

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu