Haberler

NeoTroy Games Yeni Oyunu Wombat Kombat’la Kickstarter’da

Ülkemizin güzide kutu oyunu firmalarından NeoTroy Games yeni sıra tabanlı strateji oyunu Wombat Kombat‘la Kickstarter macerasına başladı ve sadece iki gün içinde hedefinin yarısına ulaşarak şimdiden büyük başarı elde etti.

Dünya çapında sevilen kutu oyunlarını lisanslı olarak Türk oyuncularla buluşturma amacıyla kurulan NeoTroy Games o günden bu yana Türkiye’de bu kültürün yaygınlaşmasına büyük katkıda bulundu. Türk oyun tasarımcılarını da destekleyen firma şimdilerde yepyeni bir oyun için Kickstarter’da: Wombat Kombat.

Wombat Kombat, Sinners‘ın tasarımcısı Arif Nezih Savı tarafından tasarlanan bir sıra tabanlı strateji oyunu. 2-6 oyuncuyla oynanabilen oyun kart ve savaş mekaniklerini bir araya getiriyor. kazanıyor. Amaç bir “Wombat” kumandanı olarak Wombat ordularınızı savaş meydanının stratejik konumlarına yerleştirmek, karşı takımın hatalarını cezalandırmak ve en çok “Pooyu” toplayarak oyunu kazanmak. Sizlerin de dikkatli olmanız gerekiyor tabii, masada başınıza ne geleceğini bilemezsiniz.

Oyunda farklı dövüş tarzına sahip 9 çeşit Wombat mevcut: Boxer, Sumo, Sambo, Capoeira, Samurai, MMA, Kung-Fu, Wrestler ve Kalaripayatu. Oyun kutusunun içinde toplam 108 Wombat kartı, Poo Tokenlar, saldırı ve savunma zarları, 18 yiyecek ve yırtıcı kartı ve 6 referans kartı mevcut.

Dünya çapında pek çok kutu oyunu severin incelediği Wombat Kombat’a gelen ilk yorumlar fazlasıyla olumlu. Oyunun hareketli, stratejik ve hızlı oynanışını öven oyuncular, herkesin seveceği öğrenmesi kolay ve eğlenceli bir oyun olduğu konusunda hemfikir. Kikstarter kampanyasıysa fazlasıyla başarılı gidiyor, 4 Mayıs’ta 15.000 Dolar hedefle başlayan kampanya neredeyse hedefinin yarısına ulaşmış durumda. Oyunun planlanan çıkış tarihi içinse 2023’ün ilk aylarına işaret ediliyor.

Siz de Wombat Kombat hakkında detaylı bilgi almak ve projeye destek olmak isterseniz link üzerinden Kickstarter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bizler de Frpnet ailesi olarak geliştirici ekibe başarılar dileriz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.