Haberler

Mutlu Yıllar – Hoşgeldin 2012

2012-yilbasi-frpnet2012’yi görür müyüz? 2012’de Marduk mu gelecek yoksa dünyanın sonu mu tartışmaları süredursun, koskoca bir yılı daha geride bıraktık.

Yine fantastik bir yılı geride bıraktık. Pek çok fantastik kitap piyasaya çıktı, birbirinden güzel conventionlar ve organizasyonlar yapıldı. 2011’in bizim için güzel yanları da vardı. Yönetim olarak askere gittik geldik; bir geldik pir geldik. Önce FRPNET v3.0’ı yaptık, sonra Rol Yapma Ağı. Şu anda hazırlamakta olduğumuz pek çok yeniliğin de temelleri atıldı.

2012’de neler olacak peki?

Öncelikle FRPNET olarak herkese sağlık, mutluluk, huzur ve bol hayalgücü diliyoruz. 

Yapacaklarımıza gelince, organizasyonlara desteklerimiz tüm hızıyla devam edecek, Kültür-Sanat bölümümüz daha da genişleyecek ve yazar kadromuz da büyüyecek. Hazırlıklarımız tamam. Hatta kıyamet senaryolarına tedbiren Vault-Tec firması ile de görüştük. Şu anda güvenlik nedeniyle yerini açıklayamadığımız birkaç yerde FRP Vaultları hazırlıyoruz. (Arkaplanda I Don’t Want Set The World On Fire çalmaya başlar…) Marduk veya Maya takvimi felan bizi pek etkilemeyecek, merak etmeyin. Fallout’a karşı hazırız! Senaryo Database oluşturulacak. Ayrıca yeni diyar bilgileri ve FRP hakkında bilgiler de sitemize eklenecek. Tabii Out of Game bölümümüz her geçen gün sizlere eğlenceli içerikler sunmaya da devam edecek.

Gelişmelerimiz her geçen gün devam edecek, sizlere yenilikler sunmaya ve sizler için çalışmaya devam edeceğiz.

Herkese hayalgücü dolu bol fantastik bir yıl dileriz. Nice yıllara!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lineer, Sandbox ve Railroad Nedir - Dungeons & Dragons 5E’de Hexcrawl ve Dungeoncrawl Nasıl Yapılır? (Sürüm Savaşları 5. Kısım)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.