Haberler

Monte Cook Games, Invisible Sun Sistemini Duyurdu!

invisible-sun-banner

Monte Cook’un öncülüğünde kurulan ve son yıllarda başarılı masaüstü rol yapma oyunu sistemleri geliştiren Monte Cook Games en yeni projesini açıkladı!

2012 yılında kurduğu Monte Cook Games ile adından sıkça söz ettiren çalışmalara imza atan Monte Cook, yepyeni bir sistem ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Invisible Sun adı verilen sistem hakkında henüz çok fazla detay açıklanmadı ama içeriğiyle merak uyandırmayı başardı.

Invisible Sun’ın tanıtım metnine göre bu sistem geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmeyecek. Ancak akıl dolu hikayeler, harika bir atmosfer ve derin bir dünyayı bizlere sunacaklarını söylüyorlar.

invisible-sun-tablo

Gerçek dünyanın karanlığından kaçmak isteyen oyuncuların, ki buna Escape the Shadow adı verilmiş, Invisinle Sun yani Görünmez Güneş’e ulaşmaya çalışmaları gerekecek.

15 ağustos tarihinde Invisible Sun‘ın Kickstarter sayfasının açılacağı müjdelendi. Şimdilik elimizdeki bilgiler de bunlar. Kickstarter sayfasının açılmasıyla birlikte oyun hakkındaki son haberleri de sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

İlginizi Çekebilir  Legend of Grimrock 2 Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu