Haberler

Monster da Teknoloji ve Oyun Devleri Arasında Yerini Aldı

monster-logo

Türkiye’nin bir numaralı oyun ve iş bilgisayarlarını üreten Monster Notebook, E3 2016’da teknolojinin devleriyle yan yana yer aldı.

Ürettiği yüksek performanslı oyuncu notebook’ları ve iş istasyonlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Monster Notebook, 14-16 Haziran tarihleri arasında Los Angeles Convention Center’da düzenlenen ve dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan E3’te Türkiye’yi gururla temsil etmekte.

monster-e3

100’den fazla ülkeden teknoloji ve oyun dünyasının devlerinin yanında boy gösteren Monster, oyun bilgisayarları ve aksesuarları üreticisi olarak uluslararası arenada da iddialı olduğu mesajını tüm dünyaya vermiş oluyor. Katıldığı her global etkinlikle küresel bir marka olma hedefini daha güçlü vurgulayan Monster Notebook’un standı, ziyaretçilerden büyük ilgi görmekte.

Şirketin Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Monster Notebook’un E3’e katılımını şu sözlerle değerlendirdi, “Monster Notebook olarak E3’e katılmamız, daha önce de dile getirdiğimiz uzun vadeli bir stratejinin parçası. Amacımız Türkiye’den bir dünya markası çıkarmak ve bu amaç doğrultusunda 2016 senesini Monster’ın çeşitli fuarlar ve etkinlikler ile yurt dışında kendini gösterdiği ve büyüdüğü bir sene olarak planladık. Bu plan çerçevesinde çok yakında Kıbrıs mağazamızın açılışını duyuracağız. Ayrıca yıl içinde uluslararası ölçekte başka etkinliklere de katılacağız.”

monster-e3-resim

E3 2016’da dünya devi pek çok firmayla bağlantı kurma şansı elde edecek Monster Notebook, kendisini uluslararası bir marka yapacak işbirliklerinin de önünü açmış oluyor.  Ocak ayında katıldığı CES 2016 ile Türkiye’yi ilk kez yurtdışında temsil eden, ay başında global pazardaki yerini uzak doğunun en önemli teknoloji fuarlarından Computex’te yer alarak sağlamlaştıran Monster Notebook, dünyanın en saygın oyun fuarlarından E3’te de yer alarak ülkemizin bu anlamdaki öncüsü olmaya devam ediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.