Haberler

Monster Çizim Yarışmasının Birincisi Abra Laptop’una Kavuştu

abra-tulpar

14 Aralık tarihinde başlayan Monster Çizim Yarışması’nın kazananı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması birincilerinden Halil Ural, ödülünü teslim aldı.

Türk mitolojisinin efsanevi yaratıklarından Abra ve Tulpar, Monster’ın yüksek performanslı notebooklarına da ismini veriyor. Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması sayesinde, yeni Monster bilgisayar kutularını süsleyecek Abra ve Tulpar çizimi seçildi.

150’den fazla çizer tarafından gönderilen 200’den fazla çizim, Ertaç Altınöz, Mahmud Asrar,Kerem Beyit, Yıldıray Çınar ve Devrim Kunter‘den oluşan jüri tarafından dikkatli incelendi. Sonucunda ise Tulpar çizimi ile Halil Ural ipi göğüsleyen isim oldu.

tulpar-halil-ural

Halil Ural, Monster Notebook’tan yüksek performanslı Monster Abra A5 V1.1.2 bilgisayar kazandı. Ödülü 20 Şubat tarihinde, Monster markasının sahibi ve Fokus Bilgisayar Genel Müdürü İlhan Yılmaz ile Frpnet Editörü Özay Şen tarafından Halil Ural’a teslim edildi.

Halil Ural’ı buradan bir kez daha tebrik ediyoruz.

frpnet-monster-cizim-yarisması-gorsel-002

frpnet-monster-cizim-yarisması-gorsel-001

İlginizi Çekebilir  Monster Notebook, Avrupa’nın En Büyük Oyun Bilgisayarı Mağazasını Ankara’da Açmaya Hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu