Haberler

Monopoly Star Wars Raflarda Yerini Aldı

star-wars-monopoly

Yılların eskitemediği masaüstü kutu oyunu Monopoly, zaman içerisinde kendisini yenilemeye ve zamana uydurmaya devam ediyor.

Semtleri veya şehirleri alıp üzerine evler, oteller kurarak para kazandığımız emlak oyunu Monopoly, bu sefer farklı bir oyun tarzı ve Star Wars konseptiyle karşımızda.

Alışık olduğumuz Monopoly’den biraz daha farklı bir oynanışa sahip olan Monopoly Star Wars oyununda herkes bireysel bir şekilde oynamıyor. Oyuncular takımlara ayrılıyorlar, bir takım İmparatorluk tarafı olurken diğer taraf Asiler oluyor. Asiler’de Luke Skywalker ve Finn karakterleri ile oynayabilirken İmparatorluk’ta ise Darth Vader ve Kylo Ren var.

91YCCPX9uEL._SL1500_

Klasik Monopoly oyunlarında üç tane semti aldığınızda oraya ev veya otel kurabiliyorduk, burada ise üç bölgeyi aldığımızda bir gezegeni kontrol edebiliyoruz. Kısacası Monopoly Star Wars, alışık olduğumuz Monopoly’den biraz daha farklı.

Monopoly Star Wars ile dünyanın en popüler kutu oyunu ve dünyanın en efsanevi film serisi bir araya gelmiş oluyor. Gezegenleri ele geçirip otel veya ev kurmuyoruz, uzaya hükmetmek için üsler kuruyoruz. Oyundaki Güç kartları ile de oyunun gidişatına etki edebiliyoruz.

monopoly-star-wars

Oyun, 99.90₺ satış fiyatı ile büyük oyuncak mağazaları ve zincir kırtasiyelerde satışa çıktı. Arkadaşlarınızla toplanıp filmden önce galaksiye hükmetmenin tadını çıkarın!

İlginizi Çekebilir  Alien İçin Masaüstü FRP Sistemi Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu