Haberler

Microsoft Flight Simulator İçin Top Gun: Maverick Ek Paketi Çıktı

Microsoft Flight Simulator için merakla beklenilen Top Gun: Maverick genişleme paketi sonunda yayınlandı.

Genişleme normalde geçtiğimiz yılın Temmuz ayında duyurulmuş ancak filmin Mayıs 2022’ye ertelenmesiyle birlikte oyun içeriği de ertelenmişti. Öte yandan yine de F/A-18 Super Hornet tekrar kullanıma sunulmuştu.

Top Gun: Maverick genişlemesi oyun için tamamen ücretsiz ve oyunculara pilotluk becerilerini geliştirmenin, gerçek Top Gun pilotları gibi otantik mekanlarda uçmanın yollarını sunuyor. Uçuş tatbikatları için üç görev, sınırsız kalkışlar, bölünmüş S manevraları ve alçak irtifa, karmaşık arazide yüksek hızlı manevra ile oyuncuların kanyonlar arasında dalış yaptığı beş yüksek hızlı mücadele sunuluyor. Ayrıca, gerçekten zorlu bir operasyon olarak kabul edilen bir taşıyıcı güverteye inmeyi içeren bir zorluk mevcut.

Ücretsiz genişlemeye dahil olan daha önce hiç ortaya çıkmamış bir hipersonik uçak da dikkat çekiyor. Oyuncuların bunu oyun içinde kendileri bulmaları gerekecek olsa da isimsiz uçağın 10 Mach hıza ulaşacağı ve deniz seviyesinden 150.000 fit yüksekte uçacağı söyleniyor. Bu gizemli uçağa da bağlı bir görev var. Ek olarak Tom Cruise’un F/A-18E Super Hornet için filmdeki rolünü kutlayan özel bir kaplama mevcut.

YouTube player

Microsoft Flight Simulator’ın yeni Top Gun: Maverick ücretsiz genişlemesi PC, Xbox Series X|S, Xbox Cloud Gaming, Xbox ve PC Game Pass aboneleri için hazır.

Top Gun: Maverick için bir de kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Onu da şöyle bırakalım.

YouTube player
Kaynak: Technopat

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.