Haberler

Mark Hamill, Star Wars’un Gidişatından Memnun Değil

Star Wars hayranları arasında çok önemli bir yere sahip olan Mark Hamill, belki de ilk defa George Lucas’ın serinin başında olmamasından kaynaklı memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Episode VIII: The Last Jedi filminin vizyona girmesine günler kala Mark Hamill’in Metro US’e verdiği bir röportaj oldukça dikkat çekici. Yeni film hakkında yöneltilen sorulara cevap veren Hamill, Disney ve Lucasfilm yapımcılarının George Lucas’ı daha fazla dinlemeleri gerektiğini belirtti.

Mark Hamill, “İsteğim, onun rehberliğini ve tavsiyelerini dinlemeleri üzerine. Zaten 7, 8 ve 9. filmler için bir taslağı vardı. Bunun yerine bambaşka bir şey ortaya koydular. Fakat yine de çamurun içindeki yaşlı bir çubuğa benzemek istemem. Bir tarafta orijinal hikaye, bir tarafta yeni üçleme var. Hepsi George’un işi. Şimdi ise yeni bir nesle hitap ediyoruz ve Star Wars hiç olmadığı kadar popüler oldu” sözlerine yer verdi.

Anlaşılan Mark Hamill, Disney markası altındaki Star Wars’un gidişatından pek de memnun değil. Bunu açık açık söylemiyor ya da Disney’e karşı bir saldırıda bulunmuyor ancak görünen köy de kılavuz istemez. Rogue One, izlediğim en lezzetli Star Wars hikayelerinden biriydi ancak aynı şeyi The Force Awakens için söyleyemeyeceğim. The Last Jedi ile birlikte yeni üçlemeye bakışım da oturmuş olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.