Haberler

Logan: Wolverine Filmine Ön Gösterim Bileti Kazanma Şansı

Artık Hugh Jackman ile bütünleşmiş bir hale gelen Wolverine karakteri bir kez daha beyaz perdede boy gösterecek. Logan filmini herkesten önce izleme şansı yakalamak istiyorsanız, çekilişimize katılmanızda fayda var.

Bu seferki filmin daha vahşi ve daha kanlı olacağını fragmanlarda gördük. Hugh Jackman’ın şarap gibi yaşlanmasıyla beraber karaktere daha da iyi oturduğunu söylemem gerek.

Logan: Wolverine, ülkemizde 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Merakla beklenen Logan: Wolverine filminin 2 Mart 2017 tarihinde yapılacak ön gösterimine 5 kişiye çift kişilik bilet dağıtacağız. Yapmanız gereken sorumuza doğru cevap vermek ve katılım koşullarını yerine getirmek.

Sorumuz şöyle:

Dafne Keen’in canlandırdığı Laura karakterinin bilinen diğer ismi nedir?

Yukarıdaki sorunun doğru cevabını  cevap [@] frpnet.net adresine,

Ad-Soyad
Adres
Telefon Numarası

Bilgileriyle birlikte göndermeniz gerekiyor.

Katılım Koşulları:

  • Bir kişi sadece bir kez çekilişe katılabilir.
  • Bilgilerini eksik giren veya doğru girmeyen katılımlar yarışmaya dahil edilmez.
  • Bilet tek kişiliktir, kazanan kişiye 2 adet bilet gönderilecektir.
  • Biletler isme özeldir, başka bir kişiye devredilemez.
  • Doğru cevap verenler arasından 5 kişiye, 2 Mart Perşembe günü yapılacak ön gösterime çift kişilik bilet verilecektir. Ön gösterim İstanbul’da yapılacağı için bu şehrin dışındaki katılımcıların yarışmaya katılmadan önce, etkinlik tarihinde İstanbul’a gelip gelmeyecekleri konusunda engelleri olmaması gerekiyor.
  • Çekilişe katılma hakkı 28 Şubat Perşembe günü sona erecektir. Kazananlar 1 Mart Çarşamba günü Facebook sayfamızda duyurulacaktır. Bu nedenle Facebook sayfamızdan bizi takip etmenizi öneririz.

Yapım Notları:

Vizyoner yazar\yönetmen James Mangold tarafından, şimdiye kadar yaratılan en büyük çizgi roman kahramanlarından birinin sinema destanındaki tamamlayıcı bölümü geliyor. Akademi Ödülüne aday gösterilen aktör Hugh Jackman, Wolverine olarak ikonik rolünü fedakarlık ve kurtuluşun, güçlü dramatik ve bağımsız hikayesi ile son olarak LOGAN: Wolverine’de tekrarlıyor.

Yıl 2029. Mutantlar neredeyse gittiler. İzole edilmiş, ümitsizliğe kapılmış Logan, günlerini Meksika sınırının uzağında kiralık bir şoför olarak nakit para toplayıp saklanarak geçiriyordu. Logan’ın sürgündeki arkadaşları; toplumdan dışlanmış olan Caliban ve eşsiz zihni gittikçe kötüleşen nöbetlerden muzdarip olan hasta Profesör X’dir. Ama Logan’ın Dünya’dan saklanma çabaları ve mirası gizemli bir kadının önemli bir istekle ortaya çıkışıyla sonlanır, bu istek ise Logan’ın sıradışı bir kıza güvenliği için önderlik etmesidir. Çok geçmeden pençeler ortaya çıkar ve Logan, karanlık güçlerle ve geçmişinin zalimleriyle ölüm kalım mücadelesiyle karşı karşıya gelir. Bu mücadele yıpranmış savaşçının kaderini çizeceği yoldur.

LOGAN: Wolverine oyuncuları, başrol olarak Hugh Jackman, yanısıra Patrick Stewart (X-Men: Geçmiş Günler Gelecek), Stephen Merchant, Richard E. Grant ve yeni dahil olan Dafne Keen. Filmin yönetmeni James Mangold (Sınırları Aşmak, Wolverine), yapımcısı Hutch Parker, Simon Kinberg ve Lauren Shuler Donner ve dağıtımcısı 20th Century Fox. LOGAN: Wolverine 3 Mart 2017’de tüm Dünya’da vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  FRP Severlerin Kaçırmaması Gereken Etkinlik - Archon Challenge

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.