Haberler

Leia’nın Disney Prensesi Olması İçin Kampanya Başlatıldı

Carrie Fisher’ın beklenmedik ölümünün ardından, ünlü oyuncunun hayranları onun anısını yaşatabilmek için canla başla uğraşıyor. Bir grup hayran Leia’nın, Disney tarafından prenses unvanı alması için kampanya başlattı.

Lucasfilm’in yayın hakları Disney’in eline geçince birçok değişiklik yapılacağını biliyorduk. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise Carrie Fisher’ın canlandırdığı ve orijinal üçlemede sıklıkla Prenses unvanı ile çağırılan Leia’nın artık general olmasıydı.

Konu hakkında birçok komplo teorisi dönse de The Force Awakens’ta karşımıza çıkan Leia karakterinin gerçekten de prenseslikten çok uzaklaşmış olmasıydı. Direniş ordusunun generali olan Leia, Disney tarafından o meşhur Disney Prensesleri arasına alınmamıştı.

Bunun arkasında orijinal üçlemedeki Prenses Leia’nın silah kullanması, açık seçik kıyafetler giymesi olabilir. Yine de bugüne kadar prenses olarak tanıdığımız Leia’nın, bir anda general olarak adlandırılması garibimize gitmişti.

Şimdi ise bir grup hayran Change.org üzerinden, Leia’nın Disney Prensesleri arasına katılmasını istedikleri bir kampanya başlattılar. 35.000 imzaya ihtiyaç duyulan kampanya kısa sürede istediği sayıya ulaşacaktır diye düşünüyorum. Tabii Disney’in de bu kampanyayı ciddiye alıp almayacağı meçhul.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Indiana Jones Başa Sarıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.