Haberler

League of Legends Türkçe Kapalı Beta Testi

league-of-legends-banner-700

League of Legends Türkçe Kapalı Beta Testi’ne açılıyor!

Kitleleri peşinde sürükleyen dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends’in Türkçe Kapalı Beta Testi sınırlı sayıda kullanıcıya açılıyor. Oyuncular adalet meydanlarında kıyasıya kapışacak!

riot-games-logoOyunculara her daim yakın olmayı amaçlayan Riot Games Türkiye faaliyete geçtiği günden bugüne dek oyunculara en iyi hizmeti Türkçe olarak oyun içi ve dışında sunmayı görev edinmiş olduğunu kanıtlıyor. İlerleyen dönemde Türkçe oyun oynayan oyunculara özel etkinlikler ve özel içerikler sunmak için heyecanlı bir çalışma yürüten Riot Games Türkiye bu çalışmaların ilkiyle oyuncuların karşısına çıkıyor.

Adalet Meydanları’nda görüşmek üzere!

lol-sandstorm_katarinaİlerleyen haftalarda oyuncuların League of Legends’ın Türkçe sürümünü test etmesi ve Riot Games Türkiye ile bu konuya dair görüşlerin paylaşması için oyun, “Kapalı Beta Testi”ne (KBT) açılıyor. KBT, oyundaki pek çok özelliği denenmesi ve oyunda karşılaşılabilecek sorunların giderilmesi için gerçekleştirildiğinden, test sunucusuna sınırlı sayıda oyuncu kabul ediliyor. KBT başvuruları sosyal medya kanalları, ilerleyen haftalarda açılacak League of Legends Türkiye ana sayfası ve forumlarından duyurulacak.

Teste katılan tüm oyunculara, KBT’ye ayırdıkları değerli vakit ve yapacakları geri bildirimler için teşekkür edebilmek amacıyla Katarina şampiyonu ve Kum Fırtınası Katarina kostümü ücretsiz olarak hediye edilecek. (Bu hediyeler oyunun Türkçe sürümünün lansmanını takiben içinde özel bir kod bulunan bir e-posta ile iletilecek.)

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.