Haberler

KUnvention 2015’e Az Bir Süre Kaldı

kunvention-2015-banner

Koç Üniversitesi FRP Kulübü, bu yıl dolu dolu bir etkinlikle geri dönüyor. İki günlük etkinliğin ilk günü tamamen rönesans fuarı temasına ayrılmışken, katılımcılar ikinci gün içerisinde de korsan temalı FRP/RPG oyunlarına doyacak.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yaşanan Soma Maden Faciası’nın ardından KUFRP Kulübü hazırladıkları KUnvention 2014 etkinliğini iptal etmişlerdi. Maden Faciası’nın, herkesi nasıl etkilediğini hatırladığımızda KUFRP’nin bu kararının da ne kadar önemli olduğunu anlamıştık.

Kulüp bu yıl büyük bir etkinlikle “conventionlara” geri dönüyor. İlk gün yarışmaların düzenleneceği büyük bir panayır ortamı hazırlanacak. Katılımcıları bir sürü yarışma ve eğlence bekliyor olacak. İkinci gün ise korsan teması üzerinden yeni hikayeler ve maceralar anlatılacak. Yani FRP/RPG günü olacak.

Bu hafta içerisinde çarşamba günü Oyun kayıtları tamamlanacak. Önümüzdeki bir iki gün içerisinde de oyuncu kayıtlarının açılması bekleniyor. KUnvention 2015 için kulübün yaptığı resmi basın açıklaması ile şöyle:kunvention-banner

KUFRP bu sene iki ayrı etkinlikle karşınızda! 16 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’un ilk rönesans festivalini gerçekleştirecek olan KUFRP, sizleri yarışmalar ve süpriz ödüller eşliğinde eğlencenin doruklarına davet ediyor! Dönemin yarışmalarından halat çekme, çuval yarışı ve benzeri aktivitelerle puanlar toplayarak kendinizi gösterebilir, festival alanındaki gösteriler eşliğinde eğlenceye doyabilirsiniz.

KUFRP, convention severleri de unutmadı tabi! 17 Mayıs pazar günü ise yine Koç üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde Korsan Temalı KUnvention’a hepinizi bekliyoruz!

Bu seneki temamız Korsanlar! Asırlar boyunca açık denizlere hükmetmiş korsanlar, halen pek çok kitaba, filme ve oyuna konu ediliyorlar. Sizin de, ister Karayiplerden, ister Bikini Bottom’dan birer korsan olun, gemimizde yeriniz hazır. Korsan olmasanız da üzülmeyin, maceramıza herkes davetli!

Frpnet ailesi olarak bu etkinlikte olacağız. Koç Üniversitesi FRP Kulübü’nün bu eğlenceli etkinliğine katılmasak, olmazdı.

Gerekli detayları ve ulaşım bilgilerini KUFRP Renaissance Fair etkinlik sayfasından ve KUnvention 2015 etkinlik sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Güncelleme: Oyuncu kayıtları resmen açılmış. Birbirinden farklı oyunlara kayıt olmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Discovery'den Yeni Dijital Yayın Platformu - Discovery+

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.