Haberler

KUnvention 2014 İçin Hazırlanın!

kunvention-2014-banner

Her yıl KUFRP tarafından Koç Üniversitesi Kampüsü’nde düzenlenen KUnvention’ın bu seneki detayları belli oldu.

17-18 Mayıs tarihlerinde Rumelifeneri Yolu üzerindeki Koç Üniversitesi Kampüsü’nde düzenlenecek olan KUnveniton ’14, fantastik dünyaları takip edenler için harika bir etkinlik olacak.

kufrp-logoKUFRP ekibinin KUnvention ’14 tanıtımı ise şöyle;

Ahoy, mateys!

Rol yapma oyunları meraklılarını, kutu oyunları aşıklarını, Magic the Gathering severleri ve daha birçok farklı hobi tutkunlarını; yani sizleri 17 Mayıs Cumartesi ve 18 Mayıs Pazar günleri Koç Üniversitesi’ne bizlerle eğlenmeye çağırıyoruz.

Etkinliğimizin bu seneki teması Korsanlar!

Çağlar boyunca açık denizlere hakimiyet kurmuş korsanlar halen pek çok kitapta, filmde ve oyunda karşımıza çıkıyorlar. Sizin de, ister Karayipler’den, ister Bikini Bottom’dan birer korsan olun, gemimizde yeriniz hazır. Korsan değilseniz de üzülmeyin, maceramıza herkes davetli.

Güvertede görüşmek üzere!

Yo ho ho!

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için KUFRP web sitesinden veya Facebook’taki etkinlik sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca her sene olduğu gibi bu sene de çeşitli yerlerden kalkan servislerimiz sizleri kampüsümüze kadar getirecek. Servisler ile ilgili ayrıntılı bilgiler için lütfen etkinlik sayfamızı takip edin.

KUnvention ’14 kaçmaz, bizden söylemesi. Şimdiden herkese iyi eğlenceler!

İlginizi Çekebilir  Drizzt Do'Urden's Guide to the Underdark

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu