Haberler

KUnvention 2011 / 16-17 Nisan

KUFRP

Koç Üniversitesi FRP Kulübü (KUFRP), bu sene de, geçen senekini aratmayacak kadar muhteşem bir organizasyona hazırlanıyor. KUnvention 2011 adını verdikleri bu FRP conventionında Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü‘nde eğlenceli saatler fantastik kurgu ve FRP severleri bekliyor. FRPNET‘in ve distribütörlüğünü yaptığımız Q-Workshop‘un da sponsorluklarıyla fantastik bir haftasonuna hazır olun!

KUnvention 2011Sürprizlerle dolu Hazine Avı, kostümleri giyip anı doya doya yaşayabileceğiniz LARP, ulaşım sıkıntısı çekenler için İstanbul’un merkezi yerleri olan Beşiktaş Rıhtım’dan ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’ndan ÜCRETSİZ servisler, öğlen yemeği ve içecekler ve Cumartesi gecesinin sonunda muhteşem bir parti bu organizasyonu FRP severler için tam bir eğlence merkezi haline getiriyor. Sizler de görüyorsunuz ki eğlenmek için tüm imkanlar sunulmuş, her şey hazır!

KUFRP, organizasyon için şunları söylüyor:
Tek başına anlamsızdır birçok şey. Noktalar, çizgiler, insanlar hatta dünyanın kendisi bile anlamsızdır tek başına. Ama tek başlarına hiçbir şey olan çizgiler bir araya geldiklerinde gerçek üstü şeyler gösterebilirler insanlara. Tek başlarına pek bir yere yakışmayanlar, bazen yanındakiler sayesinde otururlar içinde bulundukları resme. Sanat, bu kişilerin yolunun kesişmesi midir; yoksa bu kişileri yaratmak mı bilinmez. Fakat her bir çizgi farklı bir hikaye anlatır. Bu çizgilerin kullanıldıkları yerler belirlese de toplandıkları şeyin adını, özünde aynıdır bir roman, bir resim veya bir anime. Kimi zaman bir korsan veya ölüm tanrısıdır; bazense gülümseyen bir kadın; bazen kendini insanlık için feda edenleri anlatır, bazen insanları kendi amaçları için feda edenleri. Dünyayı kurtaran bazen sıradan bir liselidir, ya da yokoluşa sebebiyet verir konuşabilen bir kedi. Hikayelerin sonu mutlu bitmez her zaman, en azından herkes için. Fakat birçoğumuz içimizden geçiririz “keşke” diye, aklımızdan geçer “ah ben orda olsaydım…” ile başlayan cümleler.

Geçen sene ileri teknoloji silahlarıyla savaşan insanların yerine bu sene portallar anime/manga dünyasına açılacak. Geçen sene yaşanan bu kanlı savaşı seyirci koltuğundan izleyen büyücüler, şövalyeler, robotlar ya da daha adı konmamış onlarcası, bu sefer ait oldukları bir yer bulabilirler belki bu büyük çarpışmada kendilerine.

Eğer siz de Koç Üniversitesi topraklarında birçok kahramanın başına neler geleceğini görmek istiyorsanız, bu kahramanlara katılmak gibi bir niyetiniz varsa ya da amacınız bu kahramanlara karşı zafer kazanmak ise, katılın bize. Hep beraber onurlandıralım bu toprağı 16 – 17 Nisan 2011’de. Güneş tepeye varmadan maceraperestleri kendi topraklarımızda misafir etme şerefini verin bize.

Detaylar için: http://kufrp.ku.edu.tr/kunvention/2011/
Facebook etkinlik sayfası ve güncel duyurular için: http://www.facebook.com/event.php?eid=150847138310370

FRPNET olarak biz de conventiondaki oyunlarda yerimizi alıyoruz. Bu muhteşem organizasyonu kaçırmayın!

Ayrıca FRPNET olarak KUnvention 2011‘e özel hazırladığımız iPhone duvar kağıdını da buradan indirebilirsiniz.
FRPNET iPhone sayfasına bakmak için: http://www.frpnet.net/iphone/

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Eski FRP Kitapları Yeniden Piyasada!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.