Haberler

Kung Fury – Eski Tarzda Yeni Bir Film

kung fury banner

1980’li yılların polisiye ve aksiyon filmlerini hatırlayanlar vardır. Amerikan Ninja serisi gibi, Uzakdoğu sporları ile polisiyeyi harmanlayan aksiyon filmleri o dönemin ana akımlarından biriydi.

Kung Fury filmi de 2014 yılında bizi 1980’li yıllara götürecek olan bir aksiyon komedi filmi. Sadece komedi değil aynı zamanda fantastik öğeler de içeriyor.

Kung Fury filminin eğlenceli fragmanı, sosyal medyada bol bol paylaşılmaya devam ederken bir yandan da film için Kickstarter projesi devam ediyor. Laser Unicorns isimli İsveçli bir firma tarafından çekilecek olan film, aksiyon ve komediyi harmanlarken bir yandan da fantastik öğeler içeriyor.

kung-furyBir bilgisayar (Commodore olabilir) aracılığı ile zamanda yolculuk yapan kahramanımız Kung Fury, bir hata sonucu İskandinav tanrılarının hükmettiği bir döneme gidiyor ve Thor ile karşılaşıyor. Ayrıca mutantların, dinozorların, robotların ve nazilerin de olduğu bir dünya ile karşılaşıyoruz. Kung Fury’nin amacı; tüm dünyaya zarar veren, Nazi Almanya’sının lideri Adolf Hitler’i, diğer adıyla Kung Führer’i yenmektir.

David Sandberg’in hem yazdığı hem yönettiği hem oynadığı hem de yapımında çalıştığı film, bahsettiğimiz gibi Kickstarter’da yardım toplamaya devam ediyor. 200.000$ hedefleyen ekip, 1 ay bir süre kalmasına rağmen 60.000$ civarında bir destek toplamış durumda. Bu arada bu resim de ekibin CGI uygularken ne kadar eğlendiğini gösteriyor.

Projenin Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Mutlaka destek olmanızı öneririz, pişman olmayacaksınız. :)

Sizi projenin eğlenceli ve fantastik fragmanı ile başbaşa bırakalım.

İlginizi Çekebilir  İngiltere Robotlara Vergi Getirmeyi Planlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu