Haberler

Her Kritik Vuruşunuz Işıl Işıl Olsun!

thinkgeek-isildayan-zarlar-banner

Rol yapma oyunlarının en eğlenceli yanlarından biri de, attığınız zarın kritik gelmesi. Tüm masayı dolaşan o coşkuya katılmamak elde değil. Her oyuncunun mutlaka tatması gereken bu anı, daha da eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız, Thinkgeek sitesinde satılan bu zarları almak isteyebilirsiniz.

D10, D12 ve D20’den oluşan 3 tane ışıklı zar, Thinkgeek üzerinden satışa sunuldu. Evet, yanlış duymadınız: Işıklı! Peki nasıl çalışıyor bu ışıklı zar?

Oyuncu kritik vurduğunda, zarlar ışıl ışık yanmaya başlıyor. İçerisinde bulunan ufak bir elektronik aksam, en yüksek sayının geldiğini algılayabiliyor. Yani D20 atıp, 20 sayısını gördüğünüzde, coşkunuza yanıp sönen ışıklar da dahil oluyor.

Rol yapma oyunlarınıza renk katacak bu zar takımında, yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece 3 tane zar var. Gönül isterdi ki, tüm zar takımında bu elektronik aksam olsun. Ama şimdilik yetinmeyi bilmek gerek. Zarları 25 dolar fiyatla, Thinkgeek sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Aşağıya da, zarların ışıl ışıl parlayan gif görüntüsünü eklemeyi unutmadık.

thinkgeek-isildayan-zarlar

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Seven FRP Oyuncularına Müjde - Muhteşem Shadowrun İndirimi Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.