Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Kratos’un Kılıcı Gerçek Olursa!

Kratos’un Kılıcı Gerçek Olursa!

Blade of Chaos

God of War serisinin kahramanı, Olimpos tanrılarına kafa tutan savaşçı Kratos’un efsanevi kılıçları gerçek olursa nasıl olurdu? Tanrıları kesen, mitolojik yaratıkları tereyağı gibi doğrayan kılıçlar gerçekten bu kadar güçlü olur muydu?

Daha önce Thor’un çekicini ve Sting‘i de yapan Man at Arms ekibi; takipçilerinden gelen yoğun talepleri değerlendirdi ve Kratos’un kılıcını yaptı.

YouTube’da AWE me kanalına bağlı olarak yayın hayatını sürdüren Man at Arms, yeni silahlarını görücüye çıkardı. Bu ekibin başında 30 yıldan fazladır demircilik yapan Tony Swatton bulunuyor. Swatton, demircilik mesleği boyunca Hollywood filmleri için bir çok silah hazırlamış bir uzman. Man at Arms ekibi, takipçilerinin istekleri doğrultusunda kült haline gelmiş silahları dövüyorlar. Şimdi de YouTube’daki kullanıcıların geri bildirimleri dikkate alınarak Kratos’un kılıcını, nam-ı diğer Kaos Kılıcı’nı dövdüler.

Normalde iki kılıç kullanan Kratos, bu sefer tek bir kılıç ile yetinmek zorunda kalacak çünkü Man at Arms ekibi sadece bir kılıç yaptılar. Kaos Kılıcı (Blade of Chaos) sizce de oyundaki kadar efsanevi olmuş mu? Hemen izleyin, karar verin.

İlginizi Çekebilir  Fantastik Monopoly Oyunları Geliyor