Haberler

Kopya Çekmeden İlk Nesil Pokémonlar’dan Kaç Tanesini Yazabilirsin?

Bir dönem tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önü alınamayan bir furyaya dönen Pokémonlar’ın, 151 tanesini sayabilir misiniz?

Konu Pokémon olunca hepimizin favorileri vardır. Sadece Pokémonlar değil, favori serileri, filmleri ve oyunlarını sayabiliriz. Belli bir noktadan sonra artık takip etmeyi bıraksam da arada sırada bir emülatör aracılığıyla ya PC üzerinde ya da telefon üzerinden eski oyunlarını oynuyorum. Kendimi bir Pokémon gurusu bilirdim ama sert duvara tosladım.

Kendi favorim her zaman için Arcanine olmuştur

İnternet aleminin garip sitelerinde dolaşırken karşıma çıkan bir web sitesinde, 15 dakika içerisinde kaç tane Pokémon’u yazabileceğimi soruyordu. “Kesin yazarım yahu hepsini. Ben sadece ilk nesli değil, 4. nesle kadar biliyorum Pokémonlar’ı” diye kendime gaz verdim. Ancak 50-60 tane yazdıktan sonra tıkandım.

İlgili Makaleler

Aradan bir süre geçince bu sefer bizim canlı yayınlardan birinde bu siteyi açtım. Discord kanalında toplamda dört kişiydik. Sohbet kısmında da en aşağı 10 kişi vardı. Bu sefer de 137 tane bilebildik. Demek ki öyle bir anda hava atmamak gerekiyormuş.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

Buradaki bağlantı üzerinden siz de şansınızı deneyebilirsiniz. 15 dakika içerisinde ilk nesil Pokémonlar’dan kaç tanesini (Ama kopya çekmek yok!) doğru bir biçimde yazabilirsiniz. Kendinizi test edin ve elde ettiğiniz sonuçları da bizimle paylaşın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stranger Things, 80'ler Animesi Olsaydı…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.