Haberler

Kıçımdan FRP Haritası Uydurdum Tam Olarak Böyle Bir Şey

kictan-uydurma-frp-haritasi-banner

Bazen FRP oynatacağımız zaman ön hazırlık yapmaya pek zaman bulamayız ve oyun içerisinde bir şeyler uydurmak zorunda kalırız.

En çok uydurulanların başında karakter ve mekan isimleri, ardından da haritalar gelir. Çizenler bilir ki harita çizmek zevkli olduğu kadar zaman alan ve iyi düşünülmesi gereken bir iştir fakat zor durumda kalınca hemen bir şeyler uyduruveririz.

Eski bir asker olan ve yıllardır tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda olan Imgur kullanıcısı PaulChanel nickli FRP tutkunu da kelimenin tam anlamıyla kıçından FRP haritası uydurmuş!

butt-scan

Tekerlekli sandalyesini değiştirmesi gerektiği dönemlerde en uygun tekerlekli sandalyenin ayarlanabilmesi için bir kıç taramasına giren Paul, son girdiği tarama sonucunu sanatçı David Atkinson’a göndermiş. David Atkinson, el yapımı haritalar hazırlayan bir çizer ve tasarımcı.

David de Paul’ün kıçını Gravelous Butticus Adası haritasına çevirmiş (Gravel, Paul’ün Imgur’da kullandığı takma isim…)

gravelous-butticus

David tabii ki haritayı böyle bırakmadı bu kıçtan uydurma haritayı daha da detaylandırdı.

gravelous-butticus2

Sonrasında da bu haritayı renklendirip Paul’e hediye etti! İşte kıçtan uydurma FRP haritasının son hali… Paul bu haritayı, “Kıçımın bitmiş haritası” açıklamasıyla paylaştı.

gravelous-butticus3

Demek ki kıçımızla bir şeyler yapmak için Kim Kardashian, Jennifer Lopez veya Jessica Alba olmaya gerek yokmuş; hepimizin kıçı şahesermiş! :)

İlginizi Çekebilir  Warlock Sınıfına Odaklanan Yeni Bir Dungeons and Dragons Kitabı Çıktı - Tome of the Pact

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu