Haberler

Kayra Keri Küpçü, ENnie Jürisinde Hat-Trick Yapmaya Hazırlanıyor! Siz de Destek Olun.

kayra-keri-kupcu-ennies

Fantastik oyun ve FRP dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ENnie Ödülleri‘nin gelecek sene düzenlenecek olan seçmelerinde jüri olmak için, FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü aday gösterildi.

ENnie Ödülleri, sadece fantastik oyun dalında verilen dünyanın en önemli ödüllerindendir. Bir nevi FRP dünyasının oscarı dersek yanlış olmaz.

FRPNET’in kurucu ismi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Kayra Keri Küpçü, sadece bu alanla kısıtlı değil. Türkiye’deki birçok fantastik edebiyat eserinin, kurgu evrenlerin ve oyun dünyasının içerisinde bulunuyor.

kayra-keri-kupcu

Dünya çapında tüm fantastik oyun üreticilerinin yarıştığı bu yarışmada Kayra Keri Küpçü, geçtiğimiz iki senede ilk kez bir Türk jüri adayı olarak ülkemizi başarıyla temsil etti. Frp/Rpg oyuncularının desteği sayesinde jüri olmuştu. Şimdi yine sizlerin desteğiyle tüm dünyada ülkemizi üçüncü kez temsil edebilir ve sizlerin oyuyla “hat-trick” yapabilir. Oylamalar 4 Temmuz itibarıyla başladı ve 10 gün sürecek.

Siz de Kayra Keri Küpçü‘nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin yanındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek. Her gün yeni bir oy vererek Kayra’nın bir yıl daha jüri olmasını ve ülkemizi fantastik oyun camiasında temsil etmesini sağlayabilir; son yenilikleri ilk elden duyurmamıza da yardımcı olabilirsiniz.

Oylama sistemi ilk başta kafa karıştırıcı gibi gözükebilir. 1 ile 5 rakamları ile istediğiniz kategorideki adaylara oy verebiliyorsunuz. Ennie Ödülleri bu sistemi uzun zamandır kullanıyor. Böylece sıralamayı daha düzgün bir şekilde elde edebiliyorlar. Jüri Ödülleri için de aynı sistem geçerli.

Yapmanız Gerekenler

Takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit:

  • Ennie oylama sayfasına ulaştıktan sonra 2016 Judge kısmına tıklayın.
  • Karşınıza birçok Jüri adayı çıkacak. Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kısma tıklayın.
  • Açılan ufak pencereden “1” rakamını seçin.
  • En aşağıda bulunan Vote butonuna basın ve oylama işlemini tamamlayın.

Haydi o “Vote” butonunu eskitelim!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mark Rein-Hagen ile FRP Oynamak İsteyenler Nights of Kypros'ta Buluşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.