Haberler

Kart Oyunları Tutkunlarına: Draft Trainer

Draft Trainer banner

Magic the Gathering oyuncularının nasıl olup da Pro-Tour gibi büyük etkinliklerde başarılı olduğunu merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim, bol bol pratik yapıyorlar.

“Ama ben çok zaman ayıramıyorum, hem çevremde de çok kart oyunu oynayan yok,” diyorsanız Draft Trainer sizin imdadınıza yetişiyor. Hem de hangi kart oyununu oynadığınız fark etmez!

Draft Trainer uygulaması, iPhone veya iPad için tasarlanmış bir kart oyunu uygulamasıdır. Uygulama ile Magic the Gathering, Yu-Gi-Oh, World of Warcraft TCG veya Pokemon kart oyunlarını oynayabilmeniz mümkün. Hatta kendi yarattığınız kartları bile uygulamaya yükleyebiliyorsunuz. Return to Ravnica, Innistrad, M13, M14 gibi setler de uygulamada mevcut.

Draft TrainerUygulama içindeki kartlardan istediğinizi seçip kendinize bir deste oluşturuyor ve uygulamanın yapay zekasına karşı oynuyorsunuz. Böylece oluşturduğunuz desteyi test etme imkanınız da oluyor. Ayrıca yeni çıkan kartlar da uygulamaya ücretsiz olarak yükleniyor. Böylece yeni kartları da destenize ekleyebiliyorsunuz.

Ayrıca nostalji yapmak isteyenler için eski kartlar da uygulama içerisinde mevcut.

Haftalık meydan okumalar ile size verilen deste ile yarışabiliyorsunuz. Aldığınız puanları arkadaşlarınızın puanları ile karşılaştırabilir, oluşturduğunuz desteyi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Normalde iTunes üzerinden 3,59 TL gibi bir fiyata satılan oyun çok kısa bir süreliğine ücretsiz. Eğer siz de iyi bir kart oyuncusu olmak ve bol bol pratik yapmak istiyorsanız bu uygulamayı hemen telefon veya tabletinize buradan indirin. Pişman olmayacaksınız!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.