Anasayfa » Haberler » Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Bilet Veriyoruz!

Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Bilet Veriyoruz!

Ünlü anime filminden uyarlanan Kabuktaki Hayalet filmi, büyük beklentilerle beyaz perdedeki yerini almaya hazırlanıyor. Kabuktaki Hayalet filmini herkesten önce izlemek ister misiniz?

FRPNET olarak Kabuktaki Hayalet ön gösterimine, toplamda 5 kişiye çift kişilik bilet hediye ediyoruz.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler ise çok basit;

  • Facebook sayfamızda yaptığımız bu paylaşım altına bir arkadaşınızın adını etiketleyin.
  • Facebook’tan yaptığımız bu paylaşımı kendi profilinizde Herkese Açık şekilde paylaşın.

Kabuktaki Hayalet filminin ön gösterimi 30 Mart tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Detaylı bilgiler, kazananlara davetiyeleri ile birlikte iletilecektir. Kazananlar 29 Mart günü Facebook sayfamızdan duyurulacaktır.

Film Hakkında:

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için  hiçbir engel tanımayacaktır. Film dünyaca ünlü Japon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanmaktadır.