Haberler

İzmirCon 2014 Destek Projesi!

izmircon-2014-banner

Ülkemizin en köklü ve en başarılı conventionlarından biri olan İzmirCon, bu sene 12. kez düzenlenecek.

3-4 Mayıs tarihlerinde İzmir’deki Tepekule ve Sergi ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğe destek olmak ister misiniz? Destek olarak hem harika hediyeler alabilir hem de daha iyi bir convention olabilmesi için ekibe yardım edebilirsiniz.

İzmirCon organizasyon ekibi, destek projesini şu sözlerle anlatıyor;

İzmirCon ekibinden merhaba,

Katılanlar zaten bilir; İzmirCon’u senede bir defa, iki günlüğüne Tepekule Kongre Merkezi’nde düzenliyoruz. İzmir’deki en büyük alt kültür toplantısı haline gelen etkinliğin katılımcı sayısı, özellikle geçen sene gördük ki, oldukça arttı. Ekip açısından bu bizim için inanılmaz bir başarı. On ikincisini yapacağımız etkinliğin dört basamaklı rakamlara çıkışı en büyük hayallerimizden biriydi.

izmircon-2014-afisAma maalesef sevincimiz uzun sürmeden harcama konusuyla yüzleştik. İzmirCon’un tüm harcamalarını ekip karşılar, etkinlik sonrası davetiye ve hediyeliklerden gelen para üzerinden geri alırız. Geçen sene hariç bu zamana kadar da hep zararına yaptık. Derdimiz bu değil; derdimiz katılımcı sayısı artmışken gelenlere daha eğlenceli, daha kaliteli bir etkinlik sunmak. Bunun için de gerekli nakit akışını etkinlikten sonra değil de önce sağlamamız gerekiyor.

Bağışlara açığız elbette ama iki tarafın da kazançlı çıkacağı bir yol izlemeye karar verdik. Özellikle oyun şirketlerinin yeni oyun piyasaya sürmek için başvurduğu Kickstarter projeleri bize ilham verdi. Daha yerel bir versiyon, Biayda üzerinden biz de bir kampanya başlattık. Normalde ayrı satılacak hediyelikleri biletle birlikte 10 TL’ye promosyon olarak alabiliyorsunuz mesela. Veya tshirtü etkinlik alanından değil de Biayda üzerinden alarak 20 TL’ye getirebiliyorsunuz. Kısaca promoson olsun, indirim olsun karlı çıkıyorsunuz.

İzmirCon’a gelesiniz varsa veya destek olmak ama karşılığında da elinize bir hatırat geçsin istiyorsanız bu kampanyaya katılmanızı öneririz.

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz. Çok daha eğlenceli bir İzmirCon’da görüşmek üzere.

 

Frpnet’in de ana sponsorlar arasında yer aldığı bu muhteşem etkinliğe mutlaka gidin ancak her şeyden önce bu projeye destek verin. Emin olun pişman olmayacaksınız. Hayatınızın en eğlenceli iki gününü geçireceksiniz!

İzmirCon destek kampanyasının tanıtım videosu:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.