Haberler

Iron Man’in Yeni Zırhına Homecoming Dokunuşu

Marvel Cinematic Universe filmlerine katılacak olan Spider-Man: Homecoming’in çıkmasına daha çok var ama Disney, şimdiden filmin oyuncaklarını piyasaya sürmeye başladı.

Geçtiğimiz aylarda ilk görüntüleri ortaya çıkan Spider-Man: Homecoming, baya baya umut vaat ediyor. Disney’in MCU filmlerine dahil olacak olan Homecoming ile birlikte Spidey ve Iron Man’i bir arada görebilme fırsatı da yakalayacağız.

Filmin çıkışına daha çok var ama Hasbro’nun film için hazırladığı oyuncaklar da görücüye çıktı. Spider-Man, Vulture ve Iron Man’in 6-inç boyutundaki oyuncakları, büyük çocuklara hitap etmiyor. Kolları ve bacakları hareket edebilen, parçaları değiştirilebilen oyuncakların biraz şapşal göründüğünü itiraf etmeliyim.

Öte yandan oyuncaklarda ilgimi çeken detay, Iron Man’in zırhındaki değişiklik oldu. Bugüne kadar her filmle birlikte Iron Man’in zırhının renginin değiştiğini görmüştük. Genellikle sarı, kırmızı ve gri tonları tercih eden Tony Stark, bu sefer hepsini bir arada kullanmayı uygun görmüş.

Bu yeni zırh Homecoming filmindeki bir değişikliği mi gösteriyor, yoksa Hasbro kafasına göre yeni bir zırh mı inşa etti henüz bilemiyoruz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'taki Ak Gezenler'in Kralına Can Veren Türk - Onur Can Çaylı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu