Haberler

Inkarnate ile Kendi Haritalarınızı Oluşturun

Beta sürecinde olan Inkarnate web sitesi sayesinde, masaüstü rol yapma oyunlarınız için oldukça basit ve hızlı bir şekilde haritalar oluşturabilirsiniz.

Bir oyun yöneticisi olarak düzgün bir harita tasarlama programı bulamamaktan şikayetçiyim. Piyasada fazlasıyla harita tasarlama programı var. Evet, bunu kabul ediyorum ama bazıları o kadar karmaşık ki öğrenene kadar ne yapmak istediğimi ya unutuyor ya da sıkılıyorum.

Inkarnate adıyla kurulan web sitesi üzerinden basit ve detaylı haritalar tasarlayabilirsiniz. Henüz beta sürecinde olan Inkarnate, tam sürüme geçmesiyle birlikte daha çok içerikle kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Inkarnate’yi hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca haritalarınızı online olarak kaydedip daha sonra üzerinde tekrar çalışma yapabilirsiniz. Dilerseniz haritanıza açıklamalar ve hikayeler ekleyip oyuncularınızla paylaşabilirsiniz. Elbette tasarladığını haritaları .jpeg formatında bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Bir bardak kahve ve yarım saatlik bir süre sonucunda ortaya çıkan, tamamen kendi uydurmam olan Dramon kıtasını bulabilir, dilerseniz oyunlarınızda kullanabilirsiniz (Üzerinde biraz daha vakit harcarsanız, benim yaptığımdan çok daha iyilerini yapacağınızdan eminim).

Ayrıca şuradaki Reddit bağlantısı üzerinden de diğer kullanıcıların haritalarını da göz atabilirsiniz. Bazıları gerçekten çok ama çok iyi.

İlginizi Çekebilir  Yeni Baldur's Gate Söylentileri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu