Haberler

İkinci Dark Crystal Romanının Detayları Belli Oldu!

Jim Henson’ın zamansız eseri Dark Crystal dünyasında geçecek romanların ikincisine dair en detaylı açıklama sonunda ortaya çıktı!

Bir Jim Henson ve Dark Crystal hayranı olarak bu habere benim ne kadar sevindiğimi tahmin bile edemezsiniz. Bundan birkaç yıl önce Jim Henson’un eserlerinin yayın haklarını satın alan Archaia Entertainment, hem Labyrinth hem de Dark Crystal için yeni maceralar anlatacağını açıklamıştı.

dark-crystal-cizgi-roman

2015 yılında raflardaki yerini alan Dark Crystal çizgi roman serisi, Jim Henson’ın büyülü dünyasını başarılı bir şekilde bizlere aktarmıştı.  Brian Froud’un liderliğindeki ekibin ortaya çıkardığı çizgi romanların her bir karesi gerçekten de muazzamdı.

Uzun süredir Dark Crystal çizgi romanlarından ses çıkmıyordu. Önümüzdeki şubat ayından itibaren bu çizgi romanlar kaldığı yerden, ve tabii ki filmin de bıraktığı yerden, devam edecek. Bunlardan haber beklerken, filmlerin öncesini anlatan da bir roman serisine başlanmıştı.

dark-crystal-roman

Geçtiğimiz haziran ayında ilk cildi piyasaya sürülen serinin ikinci romanın detayları da belli oldu. Serinin ilk halkası olan Shadows of the Dark Crystal romanını yazan J. M. Lee, ikinci roman Song of the Dark Crystal ile kaldığı yerden devam ediyor. Kitabın iç çizimleri yine Cory Godbey’e ait olacak.

Song of the Dark Crystal, 18 Temmuz 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak.

Kitabın ön siparişini vermek için Amazon.com adresine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  John Wick'in Yönetmeni, Yeni Blade Filmine Talip

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu