Haberler

IKEA, FRP Oyuncularını da mı Düşünmeye Başladı?

İsveç menşeili mobilya firması IKEA, her ortama uygun mobilyalar üretmesiyle pek çok kişinin hem evini hem de işyerlerini döşüyor. Dünyanın en büyük mobilya markalarından olan IKEA, şimdi de FRP oyuncularını mı düşünmeye başladı acaba?

IKEA tarafından üretilen GLASHOLM model masa, üzerindeki altıgen desen ile dikkat çekiyor. Pek çok FRP oyununda haritalar veya altıgen çizgilere sahip oyun matları kullanılıyor. Bu matlar, keçeli kalemler ile çizilip daha sonra silinip tekrar kullanılmaya uygun oluyor ama masaüstüne serilen bu matlar masada yer kaplayabiliyor. Bunun yerine masa tamamen altıgen çizgilerden oluşsa çok daha iyi olurdu diye düşünenler için GLASHOLM masa var.

Tabii ki IKEA bu masayı FRP oyuncuları için üretmemiş lakin bu masayı oyunlarda kullanmak mümkün olabilir. Buzlu camdan oluşan yüzeye keçeli kalem ile yazı yazıldığında silebilir misiniz bilemiyoruz, o yüzden masayı almadan önce denemenizi öneririz. Ayrıca masanın altına bir de FRP haritası yapıştırsak harika olur ama buzlu cam nedeniyle harita görünmeyebilir. Böyle bir düşünceniz varsa bunu da denemenizi öneririz.

148×73 cm ebatlarındaki masa 30 kg ağırlığında ve IKEA mağazalarında mevcut. Ülkemizde de 612₺ fiyatla satılıyor. Güzel bir FRP masası alternatifi olabilir.

Glasholm model masaya buradan bakabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.