Haberler

HÜCON’22 Geri Dönüyor!

Bu sene altıncı defa gerçekleşecek olan HÜCON, 2 yıllık pandemi molasının ardından 9-10 Nisan tarihlerinde Ankara’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından alt kültür severleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Ankara’nın ve Türkiye’nin en önemli alt kültür etkinliklerinden HÜCON pandeminin ardından muhteşem bir geri dönüşe hazırlanıyor. Her zamanki gibi Hacettepe Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu (HÜBKFT), Anime ve Manga Topluluğu (HÜMAT) ve Elektronik Sporlar Topluluğu (HÜEST) işbirliğiyle Beytepe Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan HÜCON’22 bu sene de dopdolu.

“Nerede kalmıştık” sloganıyla duyurulan etkinliğin programında yok yok: Birbirinden tecrübeli jüriler eşliğinde 3500TL ödül havuzlu Cosplay Yarışması, bol ödüllü Valorant, League of Legends ve Wild Rift turnuvaları, sürpriz ödülleriyle Treasure Hunt, Pokemon temalı LARP, kutu oyunları, After Party ve elbette birbirinden farklı sistemlerde FRP masaları etkinliğin ayrılmaz parçaları olarak bu sene de HÜCON’22’de olacak. Ayrıca özel konuklar, söyleşiler, birbirinden renkli stantlar, atölyeler ve Just Dance alanı da misafirlere unutulmaz bir convention tecrübesi sunacak.

Katılım ücreti bulunmayan HÜCON’22 hakkındaki detaylara buradan ulaşabilir, etkinlikte FRP masası açmak isterseniz form üzerinden kaydolabilirsiniz. Etkinlik 9-10 Nisan tarihlerinde Beytepe Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.