Haberler

HUB 03 FRP ve Masaüstü Oyunları Etkinliği Başlıyor

Bilimkurgunun sonsuzluğundan, fantastik diyarların ihtişamına; kaynaşmanın getirdiği mutluluktan, yeni oyunlar keşfetmeye… İstanbul Üniversitesi’nin küllerinden yeniden doğarken sürdürdüğü aylık etkinliklerinden olan HUB 03‘e selam durun!

Yeni dönemde yoluna eskisinden daha güçlü ve 100’ü aşkın üyesi ile devam ederken siz de bizlerle bu eğlenceye katılın! Her çeşit masa oyununun olacağı ve sınırlı oyuncu kapasitesine rağmen ilk günlerden kontenjanını tüketen FRP masalarımız ile her ay bir gün için başka dünyalarda eğlenmek kulağa hoş gelmiyor mu size de? “Keşke ayda bir yerine dört kere falan olsa ya!” demeye hazırlanın, çünkü HUB’a katılanlar eğlenceye doyamıyor!

Ücretsiz giriş imkanının, sıcacık yeni dostlukların ve unutulmaz derecede eğleceli saatlerin var olacağı HUB 03 için ajandanızı şimdiden ayarlayın deriz. Üstelik katılmak için İstanbul Üniversitesi öğrencisi olmanıza bile gerek yok!

Her yaştan ve kesimden fantastik ve bilimkurgu severin katıldığı, dönemin ilk masa oyunları etkinliği için kılıçlarınızı kuşanın, havlularınızı hazırda tutun ve de en önemlisi; yeni deneyimlerle tazeleyeceğiniz nostaljik zevkleriniz adına kemerlerinizi sıkı bağlayın. Zira sonsuzluğa ve ötesine giden HUB 03 için, 15 Ekim Pazar saat 13.00’da herkes Valens Cafe & Bistro‘da buluşuyor!

Etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Vampire: The Masquerade, Origins En İyi FRP Ödülü ile Tarihe Geçti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu