Haberler

Hot Toys, Gerçekçi Boba Fett Figürünü Duyurdu

Hot Toys, Boba Fett‘in yeni figürünü duyurdu. Figür, karakterinde The Mandalorian’daki halinin birebir uyarlaması ve gerçekten çok güzel duruyor.

Ayak seslerini Mandalorian‘ın ikinci sezonunda gördüğümüz Boba Fett dizide önemli bir rol oynamıştı. Hatta karakter için The Book of Boba Fett isimli bir dizi yapılacak. Dizinin yaratıcısı da Robert Rodriguez olacak.

Rodriguez, tartışmasız bir biçimde Boba Fett’e yeni bir derinlik sağlamıştı. Yeni dizinin de arkasında olacak olması insanları meraklandırıyor. Ancak biraz daha beklememiz gerekecek.

Beklemek istemeyenler ve figür konusunda meraklı olanlara güzel bir haberimiz var. Hot Toys, 1/6 ölçekli The Mandalorian Boba Fett figürünü duyurdu. Figüre birçok farklı açı verilip ekleme yapılabiliyor. Görünüşü de gerçekten muazzam. Hot Toys, üst kalite işleri yapmayı çok iyi biliyor.

Hot Toys şimdilik örünün görünüşü ve ek parçaları hakkında bir duyuruda bulundu. Net çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Ancak Sideshow sitesine baktığımızda ürün fiyatının 495 dolar olarak fiyatlandırıldığını görüyoruz. Ayrıca ürünün çıkış tarihi olarak Nisan-Haziran 2022 aralığı verilmiş.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için Hot Toys resmi sitesine de göz atabilirsiniz. Biz ürünün fotoğraflarından oluşan galeriyi de aşağıya bırakalım. Ben ilk gördüğümde filmden çekilmiş sahne sandım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Uzay Olimpiyatları Düzenlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.