Haberler

Herosheet ile Pathfinder Karakterlerinizi Kısa Sürede Yaratın

frp-banner

“Zamanınızı kitapları karıştırmak veya karakter yaratmak için değil, oyun oynamak için kullanın.” Bu söz bize değil, Herosheet sistemini yaratanlara ait.

Herosheet, Pathfinder sisteminde karakter yaratmak için hazırlanmış bir arayüz. Herosheet sayesinde çok kısa sürede karakter yaratmanız mümkün olacak.


herosheetJordan O’Mara tarafından geliştirilen dijital arayüz sayesinde birkaç dakikada Pathfinder karakterinizi tüm detayları ile yaratabiliyorsunuz. Pathfinder sisteminin tüm kurallarını içeriğinde barındıran Herosheet sayesinde karakterinizi yaratabilir, kolayca karakterinizin seviyesini arttırabilir, büyülerinizi ve ekipmanlarınızı seçip oyuna hazır hale getirebilirsiniz. Sistem, bütün +/- hesaplamalarını da otomatik olarak sizin yerinize yapıyor.

Sistemin en güzel özelliklerinden bir tanesi de tüm karakterlerinize, nerede olursanız olun, internet bağlantısı olan her yerden ulaşabiliyorsunuz. Hatta iOS için hazırlanan uygulama sayesinde telefonla veya tabletle de Herosheet’i kullanabiliyorsunuz.

herosheet-2Şu anda Kickstarter’da da para toplamaya çalışan O’Mara, koyduğu hedefe çoktan ulaşmış durumda. Eğer yeterli miktarda para toplanırsa Herosheet sistemine şunlar da eklenecek;

  • Tüm büyülerin yer aldığı Spell Compendium. Böylece oyuncu istediği büyüyü kolayca listeden seçebilecek ve büyünün tüm detaylarını sistemde görebilecek.
  • Her duruma uygun NPC Generator. Oyun yöneticileri için vazgeçilmez bir yapı. Çok kısa sürede duruma uygun NPC’ler yaratabileceksiniz.
  • Yaratıkların tümünü kapsayan Bestiary de sisteme eklenecek. Böylece dövüş esnasında yaratıkların özelliklerine hızlıca bakabileceksiniz.

Sistemin yapısı, Pathfinder oyun yöneticilerinin işini oldukça kolaylaştıracak nitelikte. Tabii sistem ücretli. En düşük ücret aylık 6 dolardan başlıyor. Yıllık abonelik başlatırsanız tabii ki daha avantajlı.

Herosheet’in Kickstarter sayfasına buradan, ana sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

İşte Herosheet tanıtım videosu:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Vampire: The Masquerade 5th Edition Geliştirici Ekibi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.