Haberler

Herkes Initiative Atsın! DMler Sahada Etkinliğinin Üçüncüsü Ankara’da Gerçekleşiyor

İlk iki DM’ler Sahada etkinliğini yoğun katılımla İstanbul’da düzenleyen DM Academy ekibi, üçüncü etkinlik için Ankara’ya beklenmedik bir yolculuğa çıkacağını duyurdu! Etkinlik detaylarına geçmeden önce DM Academy’den biraz bahsedelim.

Hepimiz FRP oynamak istediğimiz için oturup arkadaşlarımıza kuralları öğrettik değil mi? Hatta saatlerce hazırlığını yaptığımız oyunları oyuncular uygun olamadığı için erteledik, oyunun en heyecanlı yerinde session bitirdiği için DM’e sinirlendik. Neden? Çünkü bu oyunu çok sevdik!

Dm Academy de bu oyunu çok seven bir topluluk ve sevgisini oyunun kitlesini artırarak gösteriyor!
Bu amaca ulaşmak için DM Academy; D12 Macera ekibinden değerli konukların katılımıyla önce yüz yüze, sonra da Attack Roll ve Masters and the players ekiplerinin dahil olmasıyla online DM eğitimleri ve atölyeleri düzenledi. Bu eğitimlere buradan ulaşabilirsiniz. Sonra da bu eğitime katılan, katılmayan bütün oyuncu ve DM’lerle masaları doldurdu ve DM’ler Sahada etkinlikleri düzenledi.

Eylül’de, ikinci pazarın şafağında doğuya bakın! Çünkü 10 Eylül’de Ankara, Mithios Store’da üçüncü DM’ler Sahada etkinliği düzenlenecek! 10 Masa FRP severlerle dolacak, unutulmaz hikayeler oynanacak. DM olarak kayıt olmak için forma tıklayabilir, daha fazla bilgi için DM Academy Instagram sayfasını takip edebilirsiniz. Oyuncu formu yayınlandığı zaman ona da Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.