Haberler

Hayal Kahramanları ile Tanışın

hayal kahramanları banner

Filmlerde izlediğimiz karakterlerin aksesuarları veya eşyaları çok kez dikkatimizi çeker. Özellikle de fantastik filmlerde, dizilerde veya oyunlarda kullanılan eşyalar oldukça ilgi çeker.

Mesela Yüzüklerin Efendisi filmindeki Arwen’in Akşam Yıldızı kolyesi veya Harry Potter filminde Hermione’nin kullandığı Time Turner. Bunlara siz de sahip olabilirsiniz.

tek-yuzukHayal Kahramanları, lisanslı film, müzik, dizi, oyun eşyalarının satıldığı fantastik bir dükkan. Bu dükkanda; Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Avatar, Harry Potter, Star Wars, Twilight, Batman gibi filmlerde kullanılan eşyaları veya bu filmlerin lisanslı ürünlerini bulabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi’ndeki Tek Yüzük, Harry Potter filmindeki Harry Potter’ın asası, Game of Thrones’taki Kralın Eli yaka iğnesi, Doctor Who’nun sonik tornavidası ve daha pek çok birbirinden fantastik ürünü Hayal Kahramanları’nda bulmanız mümkün.

Ürünlerin fiyatları ise piyasadaki benzerlerine kıyasla oldukça uygun. Zaten sitedeki geniş ürün yelpazesinden kendi bütçenize ve zevkinize uygun bir ürün bulamamanız neredeyse imkansız.

Biz açıkçası lisanslı Yüzüklerin Efendisi ürünlerine tek kelimeyle bayıldık. Ayrıca The Hunger Games serisinden Alaycı Kuş broşumuzu ve ejderha kolyemizi de taktık. Fantastik aksesuarlarımızla hazırız! :)

2007 yılından beri harika fantastik ürünleri bizlere sunan Hayal Kahramanları sitesini mutlaka ziyaret edin, siz de uzun zamandır aradığınız bir ürünü mutlaka bulacaksınız.

Hayal Kahramanları sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Uzay Akıncıları'nın Yeni Maceraları Podcast'te!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu