Son Haberler
Anasayfa » Haberler » GoblinCon’un Detayları Belli Oldu!

GoblinCon’un Detayları Belli Oldu!

Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan GoblinCon etkinliğinin detayları belli oldu. Bu sene ilki düzenlenecek olan GoblinCon, yıllardır arzulanan bir etkinlik olarak ön plana çıkıyor.

29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Uniq İstanbul’da gerçekleşecek GoblinCon’da gerçekten de yok yok. Katılımcılar 3 gün sürece bu etkinlik içerisinde bilgisayar oyunlarından, konsol oyunlarına hatta masaüstü kutu oyunları ve rol yapma oyunlarına kadar birçok içeriğe ulaşabilecek.

Beholder da GoblinCon’da!

Frpnet olarak destekçilerinden ve etkinliğin ortaklarından birisi olduğumuz GoblinCon’un rol yapma oyunları ayağını ise FRPNET Ailesi olarak biz üstleniyoruz.

FRPNET olarak düzenlediğimiz Beholder etkinliğinin dördüncüsünü Eylül ayında yapacaktık ancak bunu farklı bir etkinlik olarak yapmaktansa GoblinCon altında yapmaya karar verdik. Kısaca: Beholder GoblinCon’da!

Birçok farklı sistem ve oyun yöneticisi ile tanışıp yeni maceralara atılabileceksiniz. Masa detayları ve içerikleri de önümüzdeki günlerde belli olacak.

Peki GoblinCon sadece bunlarla mı sınırlı? Tabii ki değil!

GoblinCon kapsamında ödüllü turnuvalar, cosplay yarışması, söyleşi ve imza panelleri gerçekleştirilecek. Etkinliğin son günü olan 1 Ekim tarihinde ise saat 21.00’da ünlü metal grubu Sabaton sahne alacak.

İlginizi Çekebilir  FRPNET Podcast Bölüm 11 - FRP ve Dijital Oyunlar Birbirini Etkiledi Mi?

Ayrıca başta Gregor “The Mountain” Clegane’i canlandıran, Dünya’nın En Güçlü Adamı lakaplı Game of Thrones oyuncusu Hafþór Júlíus Björnsson etkinlik alanında hayranlarıyla buluşacak. Björnsson dışında Game of Thrones kadrosunda yer alan, henüz isimleri açıklanmayan birkaç oyuncunun da etkinlik alanında olacağı belirtiliyor.

Sadece bu değil. Bir sürpriz daha var. Bu sefer de Overwatch hayranlarını sevindirecek bir isim etkinliğe geliyor! Overwatch karakterlerinden Genji‘yi seslendiren Gaku Space, panel ve imza seansları ile GoblinCon’da yer alacak.

Etkinliğin ilk detayları şimdilik bunlar. Yakın zamanda biletix.com üzerinden bilet satışları ve daha detaylı bilgiler açıklanacak. Etkinliği yakından takip etmek için resmi Facebook sayfasına ve resmi etkinlik sayfasına bakmayı unutmayın.