Haberler

Gizemli Monolitlerin Sırrı Sonunda Çözüldü

Dünya’nın çeşitli noktalarında farklı zamanlarda ortaya çıkmaya başlayan gizemli monolitlerin, neden yerleştirildiği ortaya çıktı.

Yakından takip ettiğim küresel bir olay olmasına karşın monolitlerin, bir reklam kampanyası ya da bir sanatçının eserleri olduğunu düşünüyordum. Hatta “Acaba bu işin arkasında Banksy mi var?” diye şüphelendim. Tam da onun gibi gizemli bir sokak sanatçısına göreydi çünkü.

Ancak işin arkasında uzaylılar, gizli devlet kurumları ya da çılgın bir sanatçı yokmuş. Gerçi sanatçı bağı var fakat hemen anlatayım.

ABD, Romanya, İngiltere ve Hollanda’da gözüken monolitler, Netflix’te yayınlanacak olan Teyze Donna’nın Büyük Eski Eğlence Evi isimli komedi şovunun tanıtımı için hazırlanmış olduğu duyuruldu. Monolitler, bu komedi şovunu çekecek olan Mark Samual Bonano, Broden Kelly ve Zachary Ruane tarafından üretilmiş.

I Did a Thing isimli Twitter ve YouTube hesaplarından yapılan paylaşımda, monolitlerin üretim ve yerleştirilme süreci anlatılmakta. 20 dakikalık bir video yayınlanmış ancak ben hepsini izleyemedim. Merak edenleri için onu da aşağıya bırakalım.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.