Haberler

Gen Con’un 2014 Ayağı Başlıyor!

gen-con-logo

Dünyanın en uzun soluklu, en büyük, en eğlenceli, en fantastik etkinliği Gen con’un 2014 ayağı başlıyor. Birçok ünlü simanın, RPG ve kart oyunlarının, masaüstü kutu oyunları savaşlarının ve binlerce katılımcının bulunacağı Gen Con 2014 bu yıl da, Indianapolis’te düzenlenecek.

Birçok oyun firmasının katılacağı Gen Con, 14-17 Ağustos tarihleri arasında Indiana Convention Center’da düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 50.000 kişinin katıldığı Gen Con’un bu yılki, ayağına da katılımın yoğun olması bekleniyor. Dört gün boyunca sürecek Gen Con 2014’te oyun firmaları, sponsorlar, kart oyunları, masaüstü oyunlar bulunacak.gen-con-gorsel

Gen Con 2014 bu yıl ayrıca ENnies RPG Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak. Organizasyon yöneticileri bu yıla bomba gibi hazırlandıklarını iddia ediyor. 4 gün boyunca on binlerce etkinlik düzenleyeceklerini, binlerce oyun testi yapacaklarını söylüyorlar.

46 yıldır devam eden Gen Con hakkında çıkan bilgileri de sizler için yakından takip edeceğiz. Birçok yeni RPG sistemi, kart oyunu etkinlik sırasında açığa çıkacak. Fantastik edebiyat ve bilimkurgu yazarları da bu etkinlikte bulunan imza dağıtmanın yanı sıra yeni kitapları ve serileri hakkında da bilgilendirme yapacak.

Gen Con 2014’te neler olduğunu kaçırmamak için FRPNET Facebook sayfası ve FRPNET Twitter hesabından bizleri takip edin!

İlginizi Çekebilir  Hot Toys'tan Muhteşem Back to the Future Figürü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu