Haberler

Gaming İstanbul 2018’e Gelmeyi Sakın Unutmayın!

Sayılı günler kala Gaming İstanbul 2018‘e gelmeyi sakın unutmayın. Frpnet ailesi olarak onlarca firmanın yanında, biz de orada olacağız!

İki yıldır düzenli olarak devam eden ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Gaming İstanbul ya da diğer adıyla Gist, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Oyun ve eğlence sektörü namına aradığınız tüm firma ve markaları bu etkinlikte bulacaksınız. Dahası oyun geliştiricileri, konferanslar, yarışmalar ve ödüllü Cosplay yarışmasıyla da Gist, oldukça ilgi çekici.

Eh, bu kadar büyük bir etkinlik içerisinde ufak da olsa bizim de bir yerimiz var. Dört günlük etkinlik boyunca Frpnet Ailesi olarak biz de Gaming İstanbul 2018’de olacağız. 65 metrekarelik alanımız içerisinde birçok masaüstü kutu oyun, rol yapma oyunları, kart oyunları, sürpriz yarışmalar bulabilirsiniz.

İlk defa FRP deneyimlemek isteyenler için oyunlarımız olacak. Ayrıca kutu oyunları ve kart oyunlarıyla kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Sürpriz ödüllerle dolu bilgi yarışmamız olacağını da unutmadan ekleyelim. Hadi hepsini geçtik, şöyle afili bir muhabbet için bile uğrayabilirsiniz.

1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde görüşmek üzere. Biletler tükenmeden alın, oyun alanımıza uğramayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir  Eski Oyunları Yeniden Oynayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu