Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Game of Thrones’un Sonunu Bilenler Var!

Game of Thrones’un Sonunu Bilenler Var!

game-of-thrones-banner

Eğer Game of Thrones dizisini izliyor, Buz ve Ateşin Şarkısı serisini okuyor ve üstüne üstlük bir de internetteki teorileri takip ediyorsanız siz de serinin sonunu biliyor olabilirsiniz.

Fenomen haline gelen Game of Thrones serisinin yazarı George R.R. Martin, bir okurunun kitabın sonunu doğru tahmin ettiğini itiraf etti.

george-r-r-martin
George R.R. Martin

Yedi kitaptan oluşacak Taht Oyunları (Game of Thrones) serisinin yazarı George RR Martin, şu sıralar altıncı kitap üzerinde çalışıyor. The Telegraph gazetesine konuşan ABD’li yazar, nasıl bir sonla biteceği merakla beklenen seri ile ilgili çok fazla teori olduğunu ve okurlar tarafından kendisine iletilen bu teorilerden birinin doğru olduğunu açıkladı.

Bazı okurlarının da kitabın içine yerleştirdiği ipuçlarını dikkatle inceleyerek doğru sonuca ulaştığını ve serinin nasıl biteceğini doğru tahmin ettiklerini kabul eden yazar, bu kişlerin adını açıklamayacağını sözlerine ekledi.

HBO tarafından diziye uyarlanan kitap, dünya çapında çok satanlar listelerinin üst sıralarını işgal ediyor. Beşinci kitap 2011 yılında raflardaki yerini aldı ve kırktan fazla dile çevridi. Altıncı kitabın (The Winds of Winter) ne zaman satışa sunulacağı ise belirsizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir  Dark Sun Evreni Yeniden Oyuncularla Buluşabilir