Haberler

Game of Thrones Mini Figürleri

game-of-thrones-mini-figures

Mini figür konseptini LEGO firmasının ürünlerinden çoğumuz biliyoruz. Mini figür; film, dizi, oyun veya benzer karakterlerin Lego figürlerine verilen isim.

Şimdi de Game of Thrones dizisinin mini figürleri satışa çıktı.

LEGO firması ile anlaşan ve özel tasarım mini figürler üreten Citizen Brick firması, Game of Thrones karakterlerini satışa sundu. İsim hakları nedeniyle seriye “Dragon Sword Fighter Force” adını vermişler.

Üçlü karakter paketleri 55$ gibi yüksek bir fiyattan satışa çıkmış durumda. Eğer toplu halde tüm karakterleri almak isterseniz setin fiyatı 220$ oluyor ancak tam set alanlara bir de bonus figür veriliyor. Bonus figürün ismi Sir Typesalot (Sör Çokyazan). Bu da yine isim hakları nedeniyle George R.R. Martin mini figür diyememenin sonucu ancak yanlış değil. George R.R. Martin, yazdığı 1 milyon 770 bin kelime ile en çok yazan yazarlardan birisi.

Dragon Sword Fighter Force setini buradan satın alabilirsiniz.

game-of-thrones-mini-figure-1 game-of-thrones-mini-figure-2 game-of-thrones-mini-figure-3 game-of-thrones-mini-figure-4 game-of-thrones-mini-figure-5 game-of-thrones-mini-figure-6 game-of-thrones-mini-figure-george-r-r-martin

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.