Haberler

Game of Thrones Oyuncuları FRP Oynamak İçin Bir Araya Geliyor

Game of Thrones dizisinin bazı oyuncuları gelecek hafta sonu bir yardım etkinliği için bir araya gelerek Dungeons & Dragons sistemiyle FRP oynayacak.

Etkinliğe katılacak isimler arasında Daniel Portman (Podrick), Gemma Whelan (Yara Greyjoy), Iwan Rheon (Ramsay Bolton), Natalia Tena (Osha) ve Kristian Nairn (Hodor) bulunuyor.

Entertainment Weekly’de yer alan habere göre 20 Haziran Cumartesi günü video konferans üzerinden bir araya gelecek oyuncular, koronavirüs pandemisinden etkilenen çocuklar için oluşturulan Red Nose Day fonu için para toplayacak.

18-20 Haziran’da oynanacak üç oyundan biri olacak etkinlikte Dungeons & Dragons geliştiricilerinden Kate Welch, Dungeon Master (Oyun Yöneticisi) olacak ve oyuncu kadrosunun gizemli bir yaratıktan tuhaf bir görev alacağı bir macera tasarlayacak.

Oyun, Dungeons and Dragons’un YouTube ve Twitch sayfalarından izlenebilecek.

Dizinin hayranları yardım etkinliğiyle finalden bu yana bir araya gelmeyen oyuncuları farklı bir atmosferde izleme şansı yakalayacak.

Sıkı bir FRP oyuncusu olan George R.R. Martin’in yarattığı Game of Thrones dizisinde yer alan oyuncuların bir FRP oyununda yer alacak olması güzel bir saygı duruşu da olacak.

Kaynak: Entertainment Weekly, Nerdist, Independent

İlginizi Çekebilir  Siz de Uzaylılarla İletişim Kurabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu