Haberler

Funko Firmasından Game of Thrones Figürleri

game-of-thrones-legacy-figure-banner

Game of Thrones dizisinin figürleri raflara çıkmaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen figür firmalarından olan Funko firması, Game of Thrones figürlerini piyasaya çıkarıyor.

Daha önce çıkardığı Star Wars Black serisi ile beğeni kazanan Funko, yine Star Wars Black serisini hazırlayan tasarımcıların hazırladığı Game of Thrones figürlerini hazırladı bile.

15 Şubat’ta piyasaya çıkarılacak olan ilk seride şu figürler var: Ned Stark, Jon Snow, Daenerys Targaryen, the Hound ve White Walker. Sonraki seride Arya Stark, Tyrion Lannister ve Hodor olursa çok da güzel olur.

6″ (15 cm) boyutunda olan figürler, muhtemelen piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonrasında ülkemizdeki figür mağazaları ve online satış mağazalarında da yerini alır. Bunun dışında Dark Horse firması da yeni Game of Thrones figürlerini Temmuz ayında çıkaracağını duyurdu. Biz şimdilik Funko firmasının Game of Thrones figürlerini gösterelim.

game of thrones daenerys targaryen game of thrones jon snow game of thrones ned stark game of thrones the hound game of thrones white walker

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.