Haberler

Frpnet 15 Yaşına Girdi!

Onlarca kategori arasında, on binlerce habere, makaleye, incelemeye yer verdiğimiz, sürüsüne bereket yazar kadromuzla 15. yılımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Frpnet henüz mIRC kanalıyken bu kadar büyüyüp bu kadar uzun süre ayakta kalacak mıydı, o zamanın takipçileri bile tahmin edemiyor olsa gerek. Web sitesinin açılmasının peşine forumların ülkemizde patlamasıyla Frpnet Ailesi olarak bu kültürün vazgeçilmez bir parçası haline geldik. Sosyal medyanın değişmesiyle forumları geride bırakmak zorunda kaldık ama web sitemizi de güncel tutmaya devam ettik.

Facebook, Youtube, Instagram derken sosyal medyanın tüm ağlarında takipçilerimize ulaşmayı başardık. Kalitemizden ödün vermeden bu günlere ulaşabilmemizin arkasında takipçilerimizin de büyük payı var. Takipçi diyorum ama kelimeye çok takılmayın. Yazarlarımızla, takipçilerimizle ve yönetim kadrosuyla büyük bir aile oluşturmayı başardık. Büyük bir aile olarak 14 seneyi devirip 15. yılımızdan gün almaya başladık.

Nice 15 yaşlara Frpnet, daha dolu dolu anlatacak çok maceramız olacak! Eski günlerimizden bir nostalji yaşamak isterseniz, sitenin nasıl gözüktüğüne buradan bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Commodore 64 Yenilenmiş Haliyle Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu