Son Haberler
Anasayfa » Haberler » FRPNET 12 Yaşına Girdi!

FRPNET 12 Yaşına Girdi!

frpnet-yas-banner

Sizlerin sayesinde, sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Sizler için çalışmaya, ülkemizde fantastik kültürün gelişmesi için çabalamaya; tüm dünyadan fantastik gelişmeleri sunmaya 12 yıldır devam ediyoruz.

FRPNET, bugün 12 yaşından gün almaya başladı. Dolu dolu, fantastik yılları geride bırakmaya devam ediyoruz.

İlk olarak fantastik anılarımızı paylaşalım, bildiklerimizi herkesle paylaşalım mantığı ile yola çıktık fakat çok kısa zamanda pek çok yol arkadaşı ile karşılaştık, ailemize yeni üyeler kattık.

frpnet-logo-jpgSadece FRP ile yola devam edelim dedik ancak bir süre sonra gördük ki FRP’nin beslendiği fantastik öğeleri gözardı etmek olmayacak. Biz de mottomuzu değiştirip “Türkiye’nin Fantastik Yaşam Portalı” dedik kendimize ve fantastik içeriklerle devam ettik.

Fantastik edebiyat, oyun, çizgi roman, bilimkurgu, sinema, dizi derken dünyanın tüm fantastik içeriğinden haberler vermeye başladık ve ilerlemeye devam ettik. Her zaman okuyucularımıza en iyiyi vermek için çalıştık, yazılarımızı yazarken hep ziyaretçilerimizi düşünerek yazdık. Bundan sonra da sizlerle birlikte büyümeye ve sizler için çalışmaya devam edeceğiz.

Sizler için, FRP için, fantastik kurgu aşkımız için çalışmaya, fantastik kurguyu, edebiyatı ve FRP’yi ülkemizde tanıtmak için elimizden geleni yapmaya canla başla devam edeceğiz. Bu süre zarfında yanımızda olan sizlere çok teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir  Mısır'da Bulunan Gizemli Kara Lahit Açıldı!

Sayenizde daha nice fantastik yıllara…