Haberler

FRP Severler Bu Etkinliği Bekliyor: KONTAKT

KON-TAKT Logo

Uzun yıllardır üniversite öğrencileri kısıtlı imkanlarıyla Convention düzenliyor, yurtdışında emsallerini görüp imrendiğimiz festival atmosferini ve eğlenceyi Türkiye’ye taşımak ve yaşamak için çabalıyorlar. Bu çabalar şüphesiz ki sürecek ve sürmeli de; ancak yeterli olmadığı için öğrenciler, mezunlar ve kültürel etkinliklerle uğraşan pek çok meraklı, heyecanlı insan bir araya geldi ve Türkiye Alt Kültür Topluluğu’nu oluşturarak FRP’yi, Cosplay’i, Fanzinleri ve ister strateji olsun, ister daha basit türlerde olsun eğlenceli masaüstü oyunlarını tanışmak isteyenlere açıyor.

KONTAKT, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin sağladığı 1500 metrekarenin üzerinde bir alanda, daha şimdiden yüzlerce katılımcı ile gerçekleşiyor. Amerika’daki Comic-Con ve Gen-Con gibi conventionlar neden ülkemizde de olmuyor diyenlere benzer ortamı yaşatacak bir etkinlik olacak gibi görünüyor. 8 yıldır fantastik kurgu ve etkinlikler alanında Türkiye’nin öncü fantastik kurgu sitesi olan FRPNET ve iki yıldır her ay buluşmalar düzenleyen Wizards of İstanbul’un da desteklediği organizasyonda birbirinden güzel etkinlikler sizleri bekliyor olacak.

frp-zariİster tecrübeli bir oyuncu, ister sadece bir meraklı olun sizi 26 Kasım Cumartesi günü, Taksim metrosu ile kolayca ulaşılabilen İTÜ Ayazağa Yerleşkesi’ndeki Eski Kütüphane Binası’nda Türkiye’de alt kültür olarak yeşeren Dünya Kültürü’yle, sayısız oyun, yarışma ve eğlence sayesinde tanışıp buluşmaya davet ediyoruz.

Bütün detayları KON-TAKT‘ın web sitesinde bulabilirsiniz!

 

Facebook’taki etkinlik sayfasından katılım durumunuzu bildirin: https://www.facebook.com/event.php?eid=233566110036288

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  HüCon 2017'yi Gezdik Gördük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.