Haberler

FRP Malzemelerinizi Büyü Kitabınızda Taşıyın

spellbook-gaming-banner

Oyun yöneticileri bilirler, bir FRP oyununa giderken kitaplar, zarlar, kalem, kağıt, defter gibi şeyler sürekli çantada bulunur. Gerçi şimdi teknolojinin gelişmesiyle bazı oyun yöneticileri kitaplarını da zarlarını da dijital ortamda tutuyor.

Ama hâlâ siz de benim gibi eski kafada olup bütün eşyalarınızı fiziksel olarak yanınızda taşıyorsanız size sadece bir büyü kitabı yeterli olabilir!

Kickstarter’da başlatılan Spellbook Gaming Boxes ile zarlarınızı, minyatürlerinizi ve kalemlerinizi, kolunuzun altına sıkıştıracağınız tek bir kitap içerisinde taşıyabilirsiniz.

spellbook-gaming

Bu durum sadece FRP malzemeleri için değil aynı zamanda Magic the Gathering veya benzeri kart oyunları için de güzel bir çözüm.

Tamamen deri kaplı ve içi ahşaptan yapılma bu büyü kitabı görünümlü kutular, oyun masasında konduğunda da güzel bir görüntü yaratacaklar.

Elder Wood Boxes tarafından üretilen projeye 60$ bağışlayarak istediğiniz bir kutuya Mart 2016’da sahip olabileceksiniz. Koleksiyonluk, güzel bir aksesuar. Hemen buradan bağış yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ejderhalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.