Haberler

Fear the Beholder’ın Ardından!

fear-the-beholder-banner

Beholder oyun günü etkinliğinin ikincisi olan Fear the Beholder, yaklaşık 120 kişinin katılımı ile sona erdi.

Kadıköy’deki Keyifli Bi’ Cafe’nin ev sahipliği yaptığı etkinlik, aynı zamanda Uluslararası Masaüstü Oyun Günü’nün de Türkiye ayaklarından birisiydi ve masaüstü oyun gününe yakışır bir etkinlik oldu.

Toplam 6 masada 30’dan fazla kişi FRP oynarken onlarca kişi de Sancak Beyi kart oyunu, Sagu Rol yapma oyunu ve Gundam Türkiye masalarında vakit geçirdi. Etkinlikte hem Sancak Beyi kart oyunu tanıtıldı hem Sagu Rol Yapma Oyunu alfa testleri için ilk kez kayıtlar alındı. Bunun dışında Gundam Türkiye ekibi de muhteşem mecha ürünlerle dolu masasını hobi severlere açtı, maket ve modelcilik konusunda da çalışmalar yaptı. Hemen hemen her türden masaüstü oyun oynanmış oldu.

Bunun dışında Fear the Beholder’da hemen hemen her masada kutu oyunu ve kart oyunu görmek mümkündü. Arkham Horror, Bioshock Infinite, Munchkin Apocalypse, Inn Fighting gibi oyunlar, oynanan oyunlardan bazılarıydı.

Fantastik oyunlar hakkında konuştuk, keyifli sohbetler yaptık. Kaçıranlar üzülmesin, bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.