Haberler

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Toplamda 5 Film Olacak

fantastic-beasts-where-to-find-them

Toplamda 42 sayfalık bir kitap ve Harry Potter kitaplarında bahsi geçen bazı olaylardan yola çıkarak beyaz perdeye taşınacak olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filmi şaşırtmaya devam ediyor.

Küçücük bir hikaye nasıl olacak da koskoca bir filme dönüşecek diye merak ederken hikayenin tek film değil üçleme olacağı söylenmişti. Sonrasında da J.K. Rowling yeniden eline kalemi alıp filmin senaryosunu yazmıştı.

The Wrap’in haberine göre dün, bir hayran etkinliğinde sevenleriyle buluşan J.K. Rowling, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filminin 3 değil toplamda 5 film olacağını söyledi.

fantastic-beasts-resim

Harry Potter hikayesi ile aynı evrende geçen hikaye, 1920’li yılların büyüyle bezeli New York’unu bizlere gösterecek. Baş karakter ise magizoolog Newt Scamender olacak. Yapımcılığını David Heyman‘ın, yönetmenliğini ise son 4 Harry Potter filmini de yöneten David Yates‘in yapacağı filmin ilki 18 Kasım’da sinemada olacak.

Parasızlıktan mı yoksa yeni bir şey üretememekten mi bilinmez ama küçücük bir hikayenin 5 film olarak düşünülmesinin doğru olmadığını düşünüyorum. Bakalım neler göreceğiz…

Dünkü etkinlikte yayınlanan çok özel fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Etkinlik de canlı olarak yayınlandı. O yayın da burada.

İlginizi Çekebilir  Ghostbusters: Afterlife Filminden İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu