Haberler

Fallout – T-45 Power Armor Figürü Çıktı

fallout-4-figure-banner

Bundan tam 1 ay önce Toy Soul 2015 oyuncak fuarında tanıtılan Fallout 4 figürünü sizlere tanıtmıştık.

Figur ilk kez fuarda görücüye çıkmıştı ve o dönemde daha üzerinde boyası bile yoktu. Şimdi bu güzeller güzeli Fallout 4 – T-45 Power Armor figürü satışa çıktı.

Three Zero firması, 36 cm yüksekliğindeki Fallout 4 figürünü satışa çıkardı. Figürün üzerinde 35 eklem bulunuyor ve figüre istediğiniz pozu verdirebiliyorsunuz. Bununla birlikte başlığın üzerindeki fenerde de bir LED aydınlatma bulunuyor. Figürle birlikte bir de AER-9 model lazer tüfeği de geliyor.

Her şey çok güzel fakat figürün fiyatı 380 dolar olarak belirlenmiş. (Yuh sesi geldi bir yerden).

Bununla kalmıyor, bir de bu harika figürün exclusive yani özel versiyonu da var. Bu özel versiyonda Minigun da var. Yani Minigun istiyorsanız özel modeli alacaksınız. Onun da fiyatı 398 dolar.

Eğer cüzdanınızı çıkarmış hazır bir şekilde bekliyorsanız ürün 28 Ocak‘ta ön siparişe çıkacak. Three Zero, Japonya menşeili bir firma olmasına rağmen figürü dünyanın her yerine gönderiyor.

Eğer T-45 sizin sevdiğiniz bir zırh modeli değilse iyi bir haberimiz daha var. Three Zero firması yakında farklı zırh setleri de çıkarmayı düşünüyor. Bu zırh setlerini alıp tıpkı oyundaki gibi kendi Power Armor’ınızı yaratabilirsiniz. Tabii daha fazla parayı gözden çıkarmalısınız. Figürü yakın zamanda Three Zero‘dan satın alabilirsiniz.

Kimler bunu diyecek bakalım.

fallout-bottlecaps-shut-up

İlginizi Çekebilir  Paizo'dan Dev İndirim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu